Svět balení je moderní odborný časopis o obalech a balicích technologiích, který v České republice vychází již od roku 1999. Patnáct let Svět balení svým čtenářům, především uživatelům, designérům, výrobcům a dodavatelům obalů, přináší na svých stránkách ty nejzajímavější novinky ze světa obalů, předvádí příklady z praxe a výroby, tematicky navazuje na aktuální dění v oboru, prezentuje nové technologie a dodává potřebné informace o legislativě a ekonomice.

Časopis Svět balení vychází každé dva měsíce v nákladu 7000 výtisků, které jsou distribuovány po celé České a Slovenské republice jen zainteresovaným čtenářům – specialistům ze všech oblastí obalového průmyslu, od designérů, přes výrobce a distributory až po samotné uživatele obalů. Jednotlivá vydaní pravidelně směřují na odborné akce, jako jsou veletrhy, kongresy či konference doma i v zahraničí, kde je Svět balení již tradičním mediálním partnerem.

Obsah časopisu tvoří především odborné články, které přinášejí objektivní a zajímavé informace nejen z československého trhu, ale také ze zahraničí. Všechny tyto texty, jak aktuality, tak výběr z archivu časopisů, najdete nyní na novém webu www.svetbaleni.cz.

Svět balení je moderní odborný časopis o obalech a balicích technologiích, který je na trhu již patnáctý rok. Přináší spoustu objektivních informací a inspirací z domova i ze zahraničí. Časopis je určen především uživatelům obalů a jejich dodavatelům.

Pokud chcete pravidelně dostávat časopis Svět balení, klikněte zde.

Pokud s námi chcete spolupracovat, klikněte zde.