Amazon popudil Brity. Jejich dárky nezabalil!

Internetový obchodní gigant Amazon popudil Brity. Zboží, které nejčastěji objednávali jako vánoční dárky, jim zkrátka Amazon nezabalil. Britové si stěžují, že jim zkazil Vánoce. Zásilkám chybělo jakéhokoli balení. Obdarovaní tak mohli vidět, co pro ně jejich blízcí přichystali pod stromeček. Naštvaní zákazníci proto zaútočili na Amazon na sociálních sítích.

Amazon k bezobalové politice přistoupil v reakci na kritiku, že posílá malé zásilky ve zbytečně velkých krabicích, a přispívá tím k plýtvání, napsal britský internetový deník Independent. Mluvčí společnosti potvrdil, že internetový gigant se teď snaží snížit množství používaných krabic. Britští zákazníci ale jeho počínání neocenili. Ba naopak.

Amazon se nicméně nespokojeným zákazníkům omluvil, zároveň se však vyjádřil, že nikdo nemusí mít zkažené Vánoce. Stačí, když si při objednávce zboží klikne na možnost dostat zásilku v dárkovém balení nebo v krabici.

Není to poprvé, co Amazon kvůli Vánocům bojuje s naštvaností zákazníků. Internetový obchod se proslavil i televizní reklamou, ve které rodiče před dětmi různě po bytě schovávali dárky z Amazonu. Děti se tak z nevhodného zdroje dozvěděli, že vánoční dárky opravdu nenosí Ježíšek.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail