Hravé balení Sonoco pro dětský nápoj Jumbotonic

Po úspěšné kampani v Řecku chce výrobce čokolády Gialousis rozšířit do obchodů v Bulharsku, Rumunsku a na Kypru práškový čokoládový dětský nápoj Jumbotonic Kid Instant Choco, který uvedl týden před loňskými vánocemi na řecký trh spolu s tamním řetězcem hračkářství Jumbo Toy do jeho 52 poboček.

Zásluhu na úspěchu má i kompozitní tuhá papírová plechovka společnosti Sonoco Europe. Vícevrstvá plechovka o průměru 99 mm a výšce 140 mm s hliníkovou vložkou, membránou Sealed Safe, kovovou spodní částí a znovuuzavíratelným víčkem chrání obsah před vlhkostí a dalšími negativními vlivy. Sonoco Europe, působící zejména z Německa, je významným výrobním i obchodním zastoupením nadnárodního obalového výrobce Sonoco s centrálou v jihokarolínském Hartsville (USA).

Gialousis, vzniklá v roce 2007, spolupracuje se Sonocem od roku 2011 a od roku 2015 se po rebrandingu specializuje zejména na výrobu čokoládových práškových nápojů s přísadami koření, ovoce a ořechů, které nejčastěji prodává v jihoevropských hotelích a restauracích v 1kg pytlích a velkoobjemových kompozitních plechovkách. Na jejich výrazném barevném minimalistickém designu, díky kterému tyto plechovky často slouží i jako druhotné nádoby na hračky a další předměty v domácnostech, spolupracuje rovněž se společností Sonoco.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail