Deufol otevírá v Česku výrobní závod nové generace

Společnost Deufol, světový lídr pro průmyslové balení, otevírá v Chebu novou výrobní halu. Pouhý rok po odstartování stavby byla v jednom z nejmodernějších závodů pro výrobu dřevěných průmyslových obalů zahájena výroba. S plným provozem se počítá do konce roku 2017.

Slavnostní otevření se uskutečnilo v Chebu – průmyslové zóně Dolní Dvory za účasti nejvyšších představitelů Karlovarského kraje, města Cheb a top managementu koncernu Deufol.

Nový výrobní závod je klíčovým strategickým projektem při naplňování nové strategie společnosti Deufol. Inovativní a vysoce efektivní výrobní proces umožňuje zpracovat časově kritické objednávky a současně dosáhnout maximální a konzistentní kvality produkce. Výroba nových průmyslových obalů je zaměřena na rostoucí poptávku po účinných standardizovaných obalových materiálech v oblasti sekvenčních dodacích lhůt.

Projekt využívá všech klíčových prvků konceptu Průmysl 4.0. Vysoká míra automatizace, digitalizace a pokročilých počítačových technologií dělají z tohoto výrobního zařízení jeden z nejmodernějších dřevozpracujících závodů na světě.

Investice přinesla regionu přes 100 pracovních míst.

Více informací o závodu vám již brzy přineseme v novém čísle Světa balení.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail