OCEAlert s dataloggery pro sledování obalů

Francouzská společnost Oceasoft, jeden z předních specialistů na bezdrátové sledování tepelně citlivých výrobků a jejich obalů pomocí dataloggerů, uvedla na trhu nové řešení OCEAlert, které zlepšuje možnosti sledování v chladícím řetězci při přepravě i skladování a výrazně snižuje riziko znehodnocení či ztrát produktů.

Řešení je kompatibilní se SW řešeními Oceasoftu Thermoserver 5.2, CobaltView 1.4 a OCEAView Web 2.0 a také s řadami dataloggerů Cobald, Emerald a Atlas, jejichž hlášení a výstrahy jsou odesílány uživatelům 24 hodin denně pomocí textových či hlasových zpráv. Sledována je teplota, vlhkost i další parametry. Poptávka po sledování produktů roste zvláště ve farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví, ale také v zemědělství, potravinářství i dopravě a logistice vůbec.

Oceasoft se sídlem v Montpellieru má certifikaci ISO 9001 a akreditaci ISO / IEC 17025 COFRAC, mezi její nejnovější technologie patří Sigfox a LoRaWAN. Na počátku loňského roku založila společnost svou zámořskou pobočku v New Jersey (USA).

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail